Bez kategorii

Boski gniew Covenant Tom 3 – Boski gniew Covenant Tom 3 Jennifer L Armentrout

Niewielu jest tak żarliwych i oddanych członków Kościoła, jak ojciec Dominic. Kiedy jego siostrzenica zostaje porwana przez potwora, ojciec Dominic wie, że musi ją uratować. Wyrusza więc na poszukiwania, nie mogąc sobie wyobrazić, co go czeka.

Boski gniew to trzeci tom serii Covenant autorstwa Jennifer L Armentrout. Jest to historia ojcieca Domina i jego siostrzenicy Olivia, którzy muszą stawić czoła przerażającemu potworowi. Tom 3 to kontynuacja boskiego gniewu Domina i Olivii, który rozpoczyna się w momencie, gdy ojciec Dominic dowiaduje się, że Olivia została porwana przez potwora. Wyrusza więc na poszukiwania, nie mogąc sobie wyobrazić, co go czeka.

Boski gniew Covenant Tom 3: Jennifer L Armentrout

Boski gniew Covenant Tom 3 to kontynuacja bestsellerowej serii Jennifer L Armentrout. W tej części Seth i Aiden muszą stawić czoła nowemu wrogowi, który chce zniszczyć ich rodzinę. Tym razem jednak będą musieli sobie radzić bez pomocy Astry. Czy uda im się pokonać wroga i ocalić swoje rodziny?

Boski gniew Covenant Tom 3: Boski gniew

Covenant Tom 3: Boski gniew jest kontynuacją bestsellerowej serii Jennifer L Armentrout. W tej części Aiden i Wynn walczą o przetrwanie w świecie, który stał się dla nich obcym i niebezpiecznym. Aby przeżyć, muszą zjednoczyć się ze swoimi wrogami i zawrzeć sojusz z potężnymi istotami, które mogą im pomóc. Tylko wspólnie mają szansę na powrót do domu. Ale czy uda im się go ocalić?