Bez kategorii

Boski gniew: Covenant Tom 3

Zło jest wszechobecne i nieustannie atakuje dobre istoty. Aby się bronić, muszą one walczyć o każdy skrawek ziemi. W tym celu stworzono Covenant – grupę śmiałków, którzy mają chronić ludzi przed potężnymi demonami.

Tom III serii „Boski gniew” to kolejna część przygód Covenanta. W tej części grupa bohaterów musi stawić czoła największemu wyzwaniu – pokonać diabelskiego króla Baalhanaura. Czy im się to uda? „Boski gniew: Covenant Tom 3” to świetna kontynuacja serii dla miłośników horroru i fantasy. Książka pełna jest niebezpiecznych przygód, a także mrocznych tajemnic, które dopiero czekają na odkrycie.

Część 1

Boski gniew Covenant Tom 3(nowość i bestseller) – część 1 to trzecia część serii Covenant autorstwa Grega Beara. W tej części Bear kontynuuje opowieść o przygodach Johna Perry’ego i Jane Sagan, którzy wyruszają na poszukiwania zaginionej floty. Akcja tomu rozgrywa się głównie na statku “Covenant”, gdzie John i Jane stawiają czoła nowym wyzwaniom. Czy uda im się odnaleźć zaginioną flotę? Czy bohaterowie pokonają kolejne przeszkody stojące na ich drodze? Przekonajcie się sami!

Boski gniew: Covenant Tom 3 – część 2

Boski gniew jest kolejnym tomem serii Covenant. Jest to trzeci tom i część

2. Książka skupia się na dalszych przygodach bohaterów. Główny bohater, John, musi stawić czoła nowemu wrogowi. W tym tomie akcja toczy się głównie w Nowym Jorku. John musi zmierzyć się ze swoimi demonami i pokonać wroga. Książka jest pełna niesamowitych scen akcji, które trzymają czytelnika w napięciu do samego końca.