Bez kategorii

Najlepszy tom trzeci serii Covenant!

Tom trzeci serii Covenant jest najlepszy! Jest głęboki i porusza wiele ważnych tematów, a także świetnie się go czyta. Seria Covenant jest jedną z najlepszych fantasy jakie kiedykolwiek powstały. Jej autor, Scott Bakker, stworzył uniwersum bogate w szczegóły, pełne intryg i tajemnic.
Gniew to tylko jeden z wielu emocji, które można przeczytać w tym tomie.
Covenant jest postacią, która roznosi się na kawałki, a potem znowu się łączy.
Nie wiem jak to się dzieje, ale po prostu tak jest.
To bardzo fajne, bo jak już się rozleciał, to potem trzeba go znowu poskładać i dzięki temu bardzo dużo się dowiadujemy o jego postaci.
Dlatego polecam wszystkim “Boski gniew Covenant Tom 3”.

W tomie trzecim czeka nas moc emocji i niesamowitych zwrotów akcji. Czytelnik będzie zaskoczony tym, co autor przygotował dla bohaterów tej fantastycznej historii.

Nie mogę się już doczekać kolejnych przygód bohaterów, którzy są tak dobrze napisani, że aż chce się ich poznać lepiej. Polecam tę książkę wszystkim miłośnikom fantasy i literatury pięknej!

Najlepszy tom trzeci serii Covenant!

“Covenant Tom 3: Złamany” to kolejny świetny tom serii “Covenant”. W tym tomie Scott tuż przed ślubem z Emily musi stawić czoła nowemu wrogowi. Jest to bardzo dobra książka, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Pobierz już dziś!

“Pobierz już dziś! Najlepszy tom trzeci serii Covenant!” to najnowszy thriller autorstwa Justin Cronin. Jest to kolejny, emocjonujący tom w bestsellerowej serii, która zaczęła się od “The Passage”. W tej części Sarah i jej przyjaciele walczą o przetrwanie w świecie zagrożonym przez krwiożercze upiory. Książka jest pełna akcji, niespodzianek i intryg, a czytelnicy będą zachwyceni.